BLOG

Pro své klienty, kteří jsou již v důchodovém věku hledám vhodný byt v Bystřici pod Hostýnem nebo v Holešově, který by rádi zakoupili ke svému bydlení.

Toto je jen část z úkonů, které svým klientům jako realitní makléř poskytuji. Hlavní přidanou hodnotou je přenést starosti na mě, ušetřit Vám čas a uzavřít obchod tak, abyste získali požadovaný obnos peněz. Těchto výhod jsem schopný docílit díky svému odbornému vzdělání a díky svým dlouhodobým zkušenostem z oblasti realit.

Celý náš život je protkán vztahy, které v průběhu života navazujeme, některé z nich po čase opouštíme, některé naopak rozvíjíme. Ať už jsou to vztahy přátelské, partnerské, s našimi dětmi či rodiči. Ve svém volném čase se věnuji organizování Kurzů o vztazích. Mým cílem je dávat lidem impulzy vedoucí ke zlepšování vzájemných vztahů.

Realitní trh nyní přináší mnoho otazníků. Kam se vyvinou ceny nemovitostí? Budou dražší či levnější? Co bude s nájmy? Budu se Vám snažit stručně a jednoduše na tyto otázky odpovědět. Když budete chtít vědět víc, neváhejte mě kontaktovat.