Pomůžu Vám napříč trhem vyhledat a koupit tu správnou nemovitost, tu která bude vyhovovat Vám, účelem, cenou, polohou či svým technickým stavem, vše právně bezpečně.

Cenu za realitní pomoc při nákupu nemovitosti si s klientem stanovíme vždy individuálně, obvykle se jedná o paušální poplatek s motivační složkou, dle nákupní ceny nemovitosti a rozsahu služeb.

PROČ PŘI NÁKUPU SPOLUPRACOVAT SE MNOU 

  • Poradím jak dobře a bezpečně nakoupit nemovitost

  • Zastupuji kupujícího: úkolem je ten správný nákup, za co nejnižší cenu

  • Konzultuji stávající nabídky na trhu, vyhledávám nové nabídky na míru 
  • Provedu analýzu kupované nemovitosti 

  • Vyjednám slevu pro kupujícího

  • Zajistím potřebné smlouvy 

  • Dohlédnu na všechny související náležitosti - štítek PENB, zaplacení daně z nabytí a další

  • Asistuji při předání nemovitosti - předávací protokol, přepisy energií, atd.
  • Zajistím potřebné peníze na nákup 

KROKY NAŠÍ SPOLUPRÁCE

Celý proces s Vámi budu dopředu sdílet a komunikovat otevřeně.

PRVNÍ KROK

Seznámení se s Vámi a s Vašimi očekáváními. To je důležité z toho důvodu, abychom Vámi zamýšleným nákupem nemovitosti dosáhli Vámi požadovaného záměru.

Abychom si vzájemně porozuměli, tak také spolu prodejme Vaše požadavky a představy o nemovitosti a základní chronologii obvyklých kroků směřující k výhodnému nákupu.

Kde budeme hledat ty nemovitosti. Při jejich hledání Vám nabídnu nemovitosti z našeho portfolia, nemovitosti od spolupracujících realitních makléřů nebo využiji širokou databázi kontaktů na prodávající ze soukromé inzerce či dražebníků.

DRUHÝ KROK

Co se aktuálně na trhu nabízí. Projdeme si společně prezentace aktuálně nabízených nemovitostí, obvykle k nim mám již nějaké informace. K určitým nemovitostem se také dostáváme dříve, než jsou zveřejněny na internetových stránkách.

Prohlídky. Pokud Vás některá z nemovitostí osloví, sjednám osobní prohlídku. Prověřím právní i technický stav nemovitosti či jiné skryté závady. Následně Vám budu nápomocen s vyjednáváním o ceně a podmínkách koupě.

Všechny Vaše dotazy zodpovím a budu se snažit Vám pro finální rozhodnutí předat maximum informací.

TŘETÍ KROK

Máme vybráno. Jakmile si konkrétní nemovitost vyberete, zajistím její zarezervování a rozběhnu všechny potřebné aktivity vedoucí k její koupi.

Smlouvy. Partnerskou advokátní kan-celáří nechám vypracovat veškeré potřebné dokumenty, advokát zajistí i bezpečnou úschovu kupní ceny, až do doby převodu na katastru nemovitostí.

Finále. Asistuji při předání nemovitosti, výhodně přepisuji energie ke spolu-pracujícím dodavatelům, příp. k jiným Vámi vybraným.

Jsem nápomocen v případě rekon-strukce či výstavby nového domu. Poradím Vám i ohledně možnosti čerpání dotací jako jsou Nová Zelená Úsporám, Kotlíková dotace, ROP či jiné.

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO V REALITÁCH NEBO CO NOVÉHO PŘIPRAVUJI

REFERENCE

Dlouholetá zkušenost jde za mnou znát v podobě mnoha spokojených klientů. 

Manželé Hasmandovi, 

Valašské Meziříčí 

Se servisem pana Ing. Martina Havránka při koupi našeho nového investičního bytu maximálně spokojeni. Vše nám na začátku podrobně vysvětlil, celou dobu hlídal všechny termíny, smlouvy a finanční toky, takže jsme se cítili naprosto bezpečně. Pokud jsme něčemu nerozuměli, vše během celého procesu v klidu vysvětlil. Postaral se kompletně o všechny náležitosti při koupi a my s tím neměli vůbec žádné starosti. Chceme mu touto cestou moc poděkovat za jeho velmi profesionální přístup a zároveň také za lidské a příjemné jednání.

Pavel Urban, 

Zlín 

Hledal jsem v Hostýnských vrších pro svou rodinu vhodnou chatu pro naši rekreaci a případný pronájem. Kontaktoval jsem pro to Martina Havránka, který mi doporučil chatu v Rajnochovicích. O vše se pak postaral a koupě proběhla hladce. Mohu doporučit. 

Ryška Roman,

 Bystřice Pod Hostýnem 

Můj táta se rozhodl, že nabídne k prodeji svoji nevyužívanou garáž v lokalitě Bystřice pod Hostýnem. Jelikož jsem měl z minulosti velmi dobré zkušenosti s Ing. Martinem Havránkem, tak volba jednoznačně padla na tuto jeho realitní kancelář. Opět jsem byl mile překvapen jeho profesionálním přístupem, solidností při jednání, nabídnutou pomocí a především rychlostí prodeje nemovitosti za námi požadovanou cenu. Mohu jen doporučit.