BYDLÍM TU S VÁMI

K regionu Kroměřížska a Přerovska mám hluboký vztah, pohybuji se v něm prakticky už od dětství, ať už se to týká jednotlivých měst, tak i blízkých Hostýnských vrchů. Nyní žiji v Bystřici pod Hostýnem se svou manželkou a třemi dětmi v moderním domě s velkou zahradou. Sám si rád zahraji tenis, fotbálek či florbal. Můj život zásadním a pozitivním způsobem ovlivnilo poselství, které je obsaženo v Knize knih - Bibli. Zároveň spoluorganizuji kurzy pro veřejnost, které pomáhají účastníkům zlepšovat své vztahy v oblasti manželství či výchově dětí.

MÁM DLOUHOLETOU ZKUŠENOST

K realitám jsem se dostal již jako student Vysokého učení technického v Brně v rámci generačního předávání živnosti v rodině. Od r. 1999 jsem zajišťoval provoz Realitní kanceláře HEUREKA, nejprve jako samostatný makléř, následně pak jako manažer pěti poboček. RK HEUREKA se stala osvědčenou realitní značkou a nepřetržitě poskytuje své realitní služby již 30 let. Nyní jsem se rozhodl využít své dlouholeté zkušenosti ve prospěch naplňování potřeb jednotlivých klientů.

PRACUJI NA SOBĚ 

Vím, že ty nejlepší služby Vám poskytnu jedině tak, že na sobě budu neustále pracovat. Jako jediný makléř v této oblasti mám vystudovanou vysokou školu stavební na Vysokém učení technickém v Brně. Také jsem pak v Brně na Ústavu soudního inženýrství vystudoval obor Odhady cen nemovitostí a jsem držitelem certifikátu na Oceňování nemovitostí. V současnosti zdokonaluji své dovednosti v oblasti marketingu, homestagingu a audiovizuální tvorby.

PROČ SPOLUPRACOVAT SE MNOU 

  • vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví
  • dlouholetá zkušenost
  • důslednost
  • individuální přístup
  • právní, úřední a daňová znalost

  • certifikace na Oceňování nemovitostí
  • zkušenost s investováním do nemovitostí s vlastními prostředky
  • srozumitelná komunikace
  • organizace developerských zakázek

Rád se setkávám s novými lidmi a navazuji nové spolupráce. Pracuji s lidmi, kterým důvěřuji a kteří věří mně. Jedině tak Vám mohu přinést víc než kdokoli jiný. 

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO V REALITÁCH NEBO CO NOVÉHO PŘIPRAVUJI

KOHO PODPORUJI

Zapojuji se do dění, kde žiji. Zaleží mi na lidech kolem mě.

FOTBALOVÝ KLUB BYSTŘICE POD HOSTÝNEM


KLUB STONOŠKA


TENISOVÝ KLUB BYSTŘICE POD HOSTÝNEM


ROYAL RANGERS

MANŽELSKÉ VEČERY


VÝCHOVA DĚTÍ