Jsem držitelem certifikátu Oceňování nemovitostí. Vyhotovuji přesný a odborně zpracovaný odhad tržní ceny či znalecký posudek nemovitosti kdekoli v České republice ať už se jedná o byt, rodinný dům, pozemek, bytový dům, chatu, garáž nebo kanceláře. 

Tato služba se Vám bude hodit při vyřizování dědictví, vypořádání podílového spoluvlastnictví či společného jmění manželů, při jednání s úřady, soudy, exekuce, bankami, pro potřeby finančního úřadu a v dalších možných případech.

Odhadní cena nemovitosti se může lišit podle účelu k jakému se stanovuje. Odlišná cena může být pro prodej nemovitosti a jiná u dědického řízení.

CHCETE ZNÁT REÁLNOU CENU NEMOVITOSTI?

Osobně či online stanovím tržní cenu. 

REFERENCE

Dlouholetá zkušenost jde za mnou znát v podobě mnoha spokojených klientů. 

Mgr. Jiří Hanák, 

Slavkov pod Hostýnem 

Po špatných zkušenostech, které má naše rodina s realitní kanceláří, jsme hledali důvěryhodného a aktivního realitního makléře s profesionálním přístupem, který nám může pomoci prodat byt a koupit dům na druhém místě. Martin Havránek nás nabízí předem bez zbytečných stresů. Díky jeho pečlivosti jsme si byli jistí, že nic nezanedbá. Jeho přístup byl lidský a velmi osobní. Předložil nám velké šíři možností, jak můžete využít naše bydlení a znáte nás rádi radou. Jako profesionál s bohatými zkušenostmi, které jsme měli návštěvníci, kteří byli s jeho službami, kteří byli spokojeni. 

 

Čubovi, 

Ostrava

Děkujeme pánu makléři Havránkovi za profesionální a lidský přístup při prodeji nemovitosti v obci Rajnochovice za námi požadovanou cenu. V průběhu prodeje nastaly související nepříjemnosti, které kladně a rychle vyřídil. Vřele ho doporučujeme.

Ing. Pavel Štajnrt,

Chvalčov

Martinovy zkušenosti v realitní branži jsme využili hned 2x, nejprve když jsme prodávali náš byt, kdy jsme jej díky němu v nelehké době realitní krize prodali za maximálně možnou cenu a pak také při nákupu nemovitosti s mnoha vlastníky, kde nám Martin poskytnul nadstandardní podporu při hledání ztracených zahraničních spolumajitelů. Díky jeho pečlivému přístupu jsme se vyhnuli možným komplikacím v budoucnu.