Prodej zahrádkářské chatky
BYSTŘICE POD HOSTÝNEM

Popis nemovitosti

Prodej zděné chatky v zahrádkářské osadě Zábřeh. Jedná se o 3 podlažní stavbu postavenou cca v r. 1984, exteriér je obložen dřevěnými kuláči.

V přízemí je obytná místnost s terasou, tento interiér je obložen dřevěnými palubkami, do patra se dostaneme po žebříku, zde jsou 2 místnosti, v hodné k přespání či k uskladnění věcí, ve sklepě jsou také 2 místnosti a dále místnost na suché WC (ideální zprovoznit jako WC chemické).

Osvětlení a vaření na propan-butanové láhve, vytápěno kamny na tuhá paliva, voda je ze studny umístěné na pozemku, dosud čerpána na kyvadlovou pumpu (nyní neužívána, nutno znovu zprovoznit).

Na pozemku náležící k chatě je dřevník na zahradní nářadí, venkovní posezení, ovocné stromy a keře (švestka, jablka – letní, zimní, ryngle, meruňka, maliny, angrešt, rybíz).
Za suchého počasí je možný příjezd autem až k chatě.

Chata i úroda na pozemku je ihned připravena k užívání novým majitelem, včetně veškerého souvisejícího vybavení a zahradního zařízení.


Celková zastavěná plocha chaty 22 m², s chatou je spolu užíván pozemek o výměře 547 m², který je ve vlastnictví Města Bystřice pod Hostýnem a ve správě Českého zahrádkářského svazu. Ev. číslo: 25808.

Fotogalerie