O mně

Bydlím tu s vámi

K regionu Kroměřížska a Přerovska mám hluboký vztah, pohybuji se v něm už od dětství, mám rád naše města, ale i blízké Hostýnské vrchy.

Se ženou a třemi dětmi žijeme v Bystřici pod Hostýnem, máme moderní dům a velkou zahradu. Miluji sport, rád si zahraji – tenis, fotbal, floorbal, házenou i basketbal. 

Jsem věřící člověk, svou inspiraci pro život nalézám křesťanské Bibli. Organizuji kurzy pro veřejnost, pomáhají účastníkům zlepšovat své vztahy v oblasti manželství či výchově dětí.

Mám dlouholetou zkušenost

Rozhodl jsem se věnovat svým klientům více osobněji, proto RK HEUREKA dále pokračuje ve značce Ing. Martin HAVRÁNEK. Při řešení realitních potřeb klientů, tak využívám svou dlouholetou praxi, odborné znalosti a tým externích odborníků.

K realitám mě v mládí přivedl můj táta, který založil a vedl Realitní kancelář HEUREKA. K oboru jsem našel vztah a vystudoval proto stavební fakultu na Vysokém učení technickém v Brně.  Dalším studiem na vysoké škole jsem získal certifikát na Oceňování nemovitostí.

Od r. 1999 jsem zajišťoval provoz v rodinné realitní kanceláři, nejprve jako samostatný makléř, pak už jako manažer pěti poboček. RK HEUREKA se stala osvědčenou realitní značkou, která své služby poskytovala přes 30 let.  

Pracuji na sobě

Vím, že ty nejlepší služby Vám poskytnu jedině tak, že na sobě budu neustále pracovat. Jako jeden z mála makléřů v této oblasti mám odborné technické vzdělání a certifikáty. 

Každý rok také absolvuji řadu kurzů, osobně i on-line, sleduji trendy na realitním i finančním trhu. Aktuálně zlepšuji své dovednosti v oblasti marketingu, homestagingu, videotvorby a využítí síly sociálních sítí. 

Obklopuji se odborníky, mám k dispozici tým specializující se na obory: právo, úvěrování, daně, stavební projekce, stavební řemesla, energetické dotace apod.

„Díky promyšleným krokům a moderním nástrojům pracuji s nemovitostmi tak, že je o ně větší zájem a prodávají se víc.“