Ing. MARTIN HAVRÁNEK

realitní expert na Vaší straně

Již přes 20 let se věnuji realitní činnosti v oblasti Zlínského kraje, Olomouckého kraje a okolí. Mé pracovní aktivity jsou postaveny na znalostech stavebního inženýra, dlouholetých zkušenostech v oboru a morálních hodnotách vycházejících z mé křesťanské víry.

BYDLÍM TU S VÁMI

K regionu Kroměřížska a Přerovska mám hluboký vztah, pohybuji se v něm prakticky už od dětství, ať už se to týká jednotlivých měst, tak i blízkých Hostýnských vrchů. Nyní žiji v Bystřici pod Hostýnem se svou manželkou a třemi dětmi v moderním domě s velkou zahradou. Sám si rád zahraji tenis, fotbálek či florbal. Můj život zásadním a pozitivním způsobem ovlivnilo poselství, které je obsaženo v Knize knih - Bibli. Zároveň spoluorganizuji kurzy pro veřejnost, které pomáhají účastníkům zlepšovat své vztahy v oblasti manželství či výchově dětí.

MÁM DLOUHOLETOU ZKUŠENOST

K realitám jsem se dostal již jako student Vysokého učení technického v Brně v rámci generačního předávání živnosti v rodině. Od r. 1999 jsem zajišťoval provoz Realitní kanceláře HEUREKA, nejprve jako samostatný makléř, následně pak jako manažer pěti poboček. RK HEUREKA se stala osvědčenou realitní značkou a nepřetržitě poskytuje své realitní služby již 30 let. Nyní jsem se rozhodl využít své dlouholeté zkušenosti ve prospěch naplňování potřeb jednotlivých klientů.

PRACUJI NA SOBĚ 

Vím, že ty nejlepší služby Vám poskytnu jedině tak, že na sobě budu neustále pracovat. Jako jediný makléř v této oblasti mám vystudovanou vysokou školu stavební na Vysokém učení technickém v Brně. Také jsem pak v Brně na Ústavu soudního inženýrství vystudoval obor Odhady cen nemovitostí a jsem držitelem certifikátu na Oceňování nemovitostí. V současnosti zdokonaluji své dovednosti v oblasti marketingu, homestagingu a audiovizuální tvorby.

PROČ SPOLUPRACOVAT SE MNOU 

  • vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví
  • dlouholetá zkušenost
  • důslednost
  • individuální přístup
  • právní, úřední a daňová znalost
  • certifikace na Oceňování nemovitostí
  • zkušenost s investováním do nemovitostí s vlastními prostředky
  • srozumitelná komunikace
  • organizace developerských zakázek

Rád se setkávám s novými lidmi a navazuji nové spolupráce. Pracuji s lidmi, kterým důvěřuji a kteří věří mně. Jedině tak Vám mohu přinést víc než kdokoli jiný. 

KOHO PODPORUJI

Zapojuji se do dění, kde žiji. Zaleží mi na lidech kolem mě.

FOTBALOVÝ KLUB BYSTŘICE POD HOSTÝNEM


KLUB STONOŠKA


TENISOVÝ KLUB BYSTŘICE POD HOSTÝNEM


ROYAL RANGERS

MANŽELSKÉ VEČERY


VÝCHOVA DĚTÍ

DOSTÁVEJTE NOVINKY Z REALITNÍHO TRHU

Zanechte mi svůj email. Jednou za měsíc v něm sdílím realitní tipy. 

CHCETE MĚ KONTAKTOVAT?

REFERENCE

Dlouholetá zkušenost jde za mnou znát v podobě mnoha spokojených klientů. 

Mgr. Jiří Hanák, 

Slavkov pod Hostýnem 

Po špatných zkušenostech, které má naše rodina s realitní kanceláří, jsme hledali důvěryhodného a aktivního realitního makléře s profesionálním přístupem, který nám může pomoci prodat byt v jednom městě a koupit dům v městě jiném. Martin Havránek nás celým procesem provedl bez zbytečných stresů. Díky jeho pečlivosti jsme si byli jistí, že nic nezanedbá. Jeho přístup byl lidský a velmi osobní. Jako profesionála s bohatými zkušenostmi jsme ho doporučili dalším příbuzným, kteří byli s jeho službami také spokojeni.

Čubovi, 

Ostrava

Děkujeme pánu makléři Havránkovi za profesionální a lidský přístup při prodeji nemovitosti v obci Rajnochovice za námi požadovanou cenu. V průběhu prodeje nastaly související nepříjemnosti, které kladně a rychle vyřídil. Vřele ho doporučujeme.

Ing. Pavel Štajnrt,

Chvalčov

Martinovy zkušenosti v realitní branži jsme využili hned 2x, nejprve když jsme prodávali náš byt, kdy jsme jej díky němu v nelehké době realitní krize prodali za maximálně možnou cenu a pak také při nákupu nemovitosti s mnoha vlastníky, kde nám Martin poskytnul nadstandardní podporu při hledání ztracených zahraničních spolumajitelů. Díky jeho pečlivému přístupu jsme se vyhnuli možným komplikacím v budoucnu.