OCENĚNÍ NEMOVITOSTI, ZPRACOVÁNÍ ZNALECKÉHO POSUDKU, ODHAD CENY

Jsem držitelem certifikátu Oceňování nemovitostí, mám za sebou vysokoškolské vzdělání technického směru - stavební fakultu a ústav soudního inženýrství. Vyhotovuji přesný a odborně zpracovaný odhad tržní ceny či znalecký posudek nemovitosti kdekoli v České republice ať už se jedná o byt, rodinný dům, pozemek, bytový dům, chatu, garáž nebo kanceláře. Tato služba se Vám bude hodit při vyřizování dědictví, vypořádání podílového spoluvlastnictví či společného jmění manželů, při jednání s úřady, soudy, exekuce, bankami, pro potřeby finančního úřadu a v dalších možných případech.

Budete chtít přesný odhad ceny nemovitosti, můžeme se setkat přímo na místě. Přibližně to zabere 30 minut mé práce. Do tří dnů jsem schopen Vám odborně zpracovaný odhad zaslat na Váš email. 

CENA SLUŽBY: Na způsobu stanovení ceny se vždy domluvíme předem. S ohledem na typ, rozsah a náročnost bude stanovena cena služby, kterou budete znát před započetím práce.

Odhadní cena nemovitosti se může lišit podle účelu k jakému se stanovuje. Odlišná cena může být pro prodej nemovitosti a jiná u dědického řízení.

CHCETE ZNÁT REÁLNOU CENU NEMOVITOSTI?

Pro stanovení ceny mě prosím kontaktujte nebo využijte formulář níže.