DÍKY MODERNÍM NÁSTROJŮM PRODÁM VAŠI NEMOVITOST RYCHLEJI A ZA VÍC PENĚZ

Jako zkušený realitní makléř díky svým promyšleným krokům a zároveň moderním nástrojům dokáži s nemovitostí pracovat tak, abych zvýšil o nemovitost zájem, tím i její prodejní cenu.

MÉ NÁSTROJE PRO MODERNÍ A EFEKTIVNÍ PRODEJ

Díky těmto nástrojům a dlouholeté zkušenosti prodám nemovitost rychleji a za víc peněz.

HOMESTAGING A ÚKLID

Zvyšuje atraktivitu nemovitosti. Dochází k odstranění prvků, které by zájemci ztěžovaly představu, že by právě zde mohl bydlet.

VIDEOPROHLÍDKY

Video prohlídka působí na emoce zákazníka a zachytí emoci nemovitosti.

 PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

Využívám moderní technologie s širokoúhlými snímky a dále je upravuji v profesionálních programech.

INZERCE NA 70 SERVERECH

Na internetu inzeruji na více než 70 různých stránkách a vyhledávačích.

AUKCE NEMOVITOSTI

Chytrá aukce nemovitosti pro dosažení nejvyšší prodejní ceny v dané situaci.

 PŮDORYSY / VIZUALIZACE

Sestavuji půdorysy k lepší představě kupujícího o dispozici objektu.

 REKLAMA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

K prezentaci nemovitosti na sociálních sítích využívám Facebook, LinkedIn a Youtube.

CO DÁLE ZÍSKÁVÁTE PŘI SPOLUPRÁCI SE MNOU 

  • Sdělím vám kvalifikovaný tržní odhad nemovitosti, jsem certifikovaný odhadce.
  • Zajistím související právní služby zejm. kupní smlouvy, advokátní úschovu peněz, plné moci, atd.
  • Vyřídím kupujícímu financování a Vám poradenství k daním
  • Máte-li na nemovitostech zástavu či exekuci, budu jednat s Vašimi věřiteli (bankami, exekutory aj.)
  • V některých případech točím video prohlídku, příp. pořizuji fotografie i z dronu
  • Na propagaci nemovitosti dále využívám i kontakty z mé databázi zájemců, plachty, vitríny, apod
  • Zajistím vklady vlastnického práva na katastru, včetně úhrady poplatků
  • Zajistím přepis k osvědčenému dodavateli energií
  • Osobně koordinuji všechny zmíněné úkony. Při realizaci jednotlivých kroků spolupracuji s osvědčeným týmem odborníků, na každého, s kým spolupracuji se mohu spolehnout.

KROKY NAŠÍ SPOLUPRÁCE

Celý proces prodeje s Vámi budu dopředu sdílet a komunikovat otevřeně.

DRUHÝ KROK

Příprava nemovitosti k prodeji. Po vzájemné domluvě připravíme nemovitost k prodeji tzv. Homestaging - vyklizení, příp. malé opravy, vymalování, úklid a stylizování interiéru. V případě potřeby též posekání zahrady apod. Což je zároveň přípravou pro vytvoření pěkného prezentační fota a videa.

Spuštění efektivního marketingu. V rozsahu popsaném v části "Mé nástroje pro moderní a efektivní prodej". S cílem zasáhnout co největší počet zájemců.

Prohlídky se zájemci o koupi. Provádím zájemce nemovitostí a informuji je o všech souvislostech, datech a obhajuji námi dohodnutou cenu nemovitosti.

TŘETÍ KROK

Rezervace nemovitosti. S Vámi odsouhlaseným kupujícím provedu závaznou rezervaci. Asistuji mu při vyřizování úvěru na koupi. Advokátovi zadám zpracování návrhu Kupní smlouvy a po odsouhlasení znění všemi zúčastněnými stranami dojde k jejímu podpisu. Po zaplacení kupní ceny na úschovní účet podám kupní smlouvy na katastr.

Katastr. Po přepisu vlastnictví na katastru, kontroluji vyplacení kupní ceny a zajišťuji protokolární předání nemovitosti. Následně dokončujeme související administrativu ohledně přepisu dodavatelů energií, daňové problematiky, apod..

Spokojenost. V dobrém se loučíme a Vy si pro sebe rekapitulujete, že jste zvolili tu nejlepší cestu. Se svým makléřem jste prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a za požadovanou cenu. 

PROVIZE. Na způsobu stanovení provize se vždy domluvíme předem. Buď formou procenta z prodejní ceny nemovitosti, (čím vyšší cena prodané nemovitosti, tím větší zisk pro Vás i vyšší odměna pro mě), nebo provizi zaplatí kupující a prodejní cena je stanovena tzv. od spodu (tj. Vámi požadovaná prodejní cena + provize + prostor na slevu). 

DOSTÁVEJTE NOVINKY Z REALITNÍHO TRHU

Zanechte mi svůj email. Jednou za měsíc v něm sdílím realitní tipy. 

CHCETE MĚ KONTAKTOVAT?

REFERENCE

Dlouholetá zkušenost jde za mnou znát v podobě mnoha spokojených klientů. 

Mgr. Jiří Hanák, 

Slavkov pod Hostýnem 

Po špatných zkušenostech, které má naše rodina s realitní kanceláří, jsme hledali důvěryhodného a aktivního realitního makléře s profesionálním přístupem, který nám může pomoci prodat byt v jednom městě a koupit dům v městě jiném. Martin Havránek nás celým procesem provedl bez zbytečných stresů. Díky jeho pečlivosti jsme si byli jistí, že nic nezanedbá. Jeho přístup byl lidský a velmi osobní. Jako profesionála s bohatými zkušenostmi jsme ho doporučili dalším příbuzným, kteří byli s jeho službami také spokojeni.

Čubovi, 

Ostrava

Děkujeme pánu makléři Havránkovi za profesionální a lidský přístup při prodeji nemovitosti v obci Rajnochovice za námi požadovanou cenu. V průběhu prodeje nastaly související nepříjemnosti, které kladně a rychle vyřídil. Vřele ho doporučujeme.

Ing. Pavel Štajnrt,

Chvalčov

Martinovy zkušenosti v realitní branži jsme využili hned 2x, nejprve když jsme prodávali náš byt, kdy jsme jej díky němu v nelehké době realitní krize prodali za maximálně možnou cenu a pak také při nákupu nemovitosti s mnoha vlastníky, kde nám Martin poskytnul nadstandardní podporu při hledání ztracených zahraničních spolumajitelů. Díky jeho pečlivému přístupu jsme se vyhnuli možným komplikacím v budoucnu.