Máte již vybránu vhodnou nemovitost ke koupi?

Nebo máte nalezeného vlastního kupujícího?
Potřebujete nyní jen bezpečně provést celým procesem nákupu či prodeje?
Nejste si jisti odhadem ceny, kupní smlouvou, katastrem atd.? 

KROKY NAŠÍ SPOLUPRÁCE

Celý proces s Vámi budu dopředu sdílet a komunikovat otevřeně.

VŠE ZAJISTÍM A PROVEDU KOMPLETNÍ SERVIS S PŘEVODEM NEMOVITOSTÍ

  • analýza dokumentů k předmětné nemovitosti a potřebných údajů o kupujícím a prodávajícím
  • analýza představy kupujícího o financování koupě a z toho plynoucí potřeba úvěrování, nabídka nejvhodnějšího úvěru, který poskytne některá bankovní instituce v ČR
  • sestavení Rezervační smlouvy či Smlouvy o budoucí kupní smlouvě (složení zálohy kupujícím, obsahuje závazek prodávajícího i kupujícího)
  • asistence při vyřizování úvěru (LV, katastrální mapa, tržní odhad, bankou akceptovatelná Kupní smlouva, zástavní smlouvy, doručení zástavních smluv na katastrální úřad, ...)
  • zajištění úschovy peněz (advokátní či notářská)
  • vyhotovení znaleckého posudku, případně tržního ceny nemovitosti, zajištění energetického průkazu PENB
  • příprava a podpis kupní smlouvy, včetně doručení kupních smluv na katastrální úřad + podání návrhu na vklad
  • servis s daní z převodu nemovitosti (znalecký posudek, výpočet, vyplnění daňového přiznání, podklady k úhradě)
  • asistence při předání nemovitostí (předávací protokol, přehlašování odběru u dodavatelů služeb: elektřina, plyn, voda, bytové družstvo,...)
  • koordinace všeho výše uvedeného

REFERENCE

Dlouholetá zkušenost jde za mnou znát v podobě mnoha spokojených klientů. 

Mgr. Jiří Hanák, 

Slavkov pod Hostýnem 

Po špatných zkušenostech, které má naše rodina s realitní kanceláří, jsme hledali důvěryhodného a aktivního realitního makléře s profesionálním přístupem, který nám může pomoci prodat byt a koupit dům na druhém místě. Martin Havránek nás nabízí předem bez zbytečných stresů. Díky jeho pečlivosti jsme si byli jistí, že nic nezanedbá. Jeho přístup byl lidský a velmi osobní. Předložil nám velké šíři možností, jak můžete využít naše bydlení a znáte nás rádi radou. Jako profesionál s bohatými zkušenostmi, které jsme měli návštěvníci, kteří byli s jeho službami, kteří byli spokojeni. 

 

Čubovi, 

Ostrava

Děkujeme pánu makléři Havránkovi za profesionální a lidský přístup při prodeji nemovitosti v obci Rajnochovice za námi požadovanou cenu. V průběhu prodeje nastaly související nepříjemnosti, které kladně a rychle vyřídil. Vřele ho doporučujeme.

Ing. Pavel Štajnrt,

Chvalčov

Martinovy zkušenosti v realitní branži jsme využili hned 2x, nejprve když jsme prodávali náš byt, kdy jsme jej díky němu v nelehké době realitní krize prodali za maximálně možnou cenu a pak také při nákupu nemovitosti s mnoha vlastníky, kde nám Martin poskytnul nadstandardní podporu při hledání ztracených zahraničních spolumajitelů. Díky jeho pečlivému přístupu jsme se vyhnuli možným komplikacím v budoucnu.