POTŘEBUJETE BEZPEČNĚ PROVÉST CELÝM PROCESEM NÁKUPU ČI PRODEJE?

Pokud si nejste jistí odhadem ceny, kupní smlouvou, katastrem či dalšími kroky, rád Vás celým procesem provedu. Získáte cenné informace a budete se cítit jistě a bezpečně.

VŠE ZA VÁS ZAJISTÍM

Provedu kompletní servis s převodem nemovitosti.

  • analýza dokumentů a potřebných údajů o kupujícím a prodávajícím
  • financování koupě a z toho plynoucí potřeba úvěrování
  • sestavení Rezervační smlouvy či Smlouvy o budoucí kupní smlouvě (složení zálohy kupujícím, obsahuje závazek prodávajícího i kupujícího)
  • asistence při vyřizování úvěru (LV, katastrální mapa, tržní odhad, bankou akceptovatelná kupní smlouva, zástavní smlouvy, doručení zástavních smluv na katastrální úřad, ...)
  • zajištění úschovy peněz (advokátní či notářská)
  • vyhotovení znaleckého posudku, případně tržního ceny nemovitosti, zajištění energetického průkazu PENB
  • příprava a podpis kupní smlouvy, včetně doručení kupních smluv na katastrální úřad + podání návrhu na vklad
  • servis s daní z převodu nemovitosti (znalecký posudek, výpočet, vyplnění daňového přiznání, podklady k úhradě)
  • asistence při předání nemovitostí (předávací protokol, přehlašování odběru u dodavatelů služeb: elektřina, plyn, voda, bytové družstvo,...)
  • koordinace všeho výše uvedeného

DOSTÁVEJTE NOVINKY Z REALITNÍHO TRHU

Zanechte mi svůj email. Jednou za měsíc v něm sdílím realitní tipy. 

CHCETE MĚ KONTAKTOVAT?

REFERENCE

Dlouholetá zkušenost jde za mnou znát v podobě mnoha spokojených klientů. 

Manželé Hasmandovi, 

Valašské Meziříčí 

Se servisem pana Ing. Martina Havránka při koupi našeho nového investičního bytu jsme byli maximálně spokojeni. Vše nám na začátku podrobně vysvětlil, celou dobu hlídal všechny termíny, smlouvy a finanční toky, takže jsme se cítili naprosto bezpečně. Pokud jsme něčemu nerozuměli, vše během celého procesu v klidu vysvětlil. Postaral se kompletně o všechny náležitosti při koupi a my s tím neměli vůbec žádné starosti. Chceme mu touto cestou moc poděkovat za jeho velmi profesionální přístup a zároveň také za lidské a příjemné jednání.

Pavel Urban, 

Zlín 

Hledal jsem v Hostýnských vrších pro svou rodinu vhodnou chatu pro naši rekreaci a případný pronájem. Kontaktoval jsem proto Martina Havránka, který mi doporučil chatu v Rajnochovicích. O vše se pak postaral a koupě proběhla hladce. Mohu doporučit. 

Ryška Roman,

 Bystřice Pod Hostýnem 

Můj táta se rozhodl, že nabídne k prodeji svoji nevyužívanou garáž v lokalitě Bystřice pod Hostýnem. Jelikož jsem měl z minulosti velmi dobré zkušenosti s Ing. Martinem Havránkem, tak volba jednoznačně padla na tuto jeho realitní kancelář. Opět jsem byl mile překvapen jeho profesionálním přístupem, solidností při jednání, nabídnutou pomocí a především rychlostí prodeje nemovitosti za námi požadovanou cenu. Mohu jen doporučit.