Prodej stavebního pozemku
HRANICE

Nabízíme k prodeji výjimečný stavební pozemek o rozloze 421 m² v atraktivní a klidné lokalitě Hranic – Drahotuše, která spojuje venkovský poklid s moderními výhodami městské infrastruktury.

Tento unikátní pozemek je ideální pro výstavbu řadového rodinného domu přímo na uliční čáře, s maximálním využitím prostoru a soukromím. Uzemním plánem je umožněna výstavba buď menšího přízemního domu či prostorného rodinného domu o dvou nadzemních podlažích a s obytným podkrovím, bydlení lze kombinovat i s podnikáním (kancelář obchůdek, apod. tzv. občanská vybavenost).

Výhody pozemku a lokality:

Kompletní občanská vybavenost – v dosahu 5 minut chůze do centra obce: školy (mateřská, základní 9-tiletka), moderní profi tělocvična, zdravotnické služby (lékař pro dospělé, děti, zubař), pošta, knihovna a prodejna s potravinami, což vše usnadní vaše každodenní potřeby. 

Inženýrské sítě – jsou na hranici pozemku. k dispozici vodovodní řád, kanalizační řád, elektřina, plyn, zpevněné přístupové cesty z obou stran pozemku

Přátelské sousedství bez rizika sociálně vyloučených lokalit, v blízkosti dětské hřiště, hospůdka, rybník a lesík.

Výborná dopravní dostupnost – železniční stanice, autobusové linky a začlenění do systému MHD v Hranicích.

V Drahotuších je rozvíjející se výstavba rodinných domů, což svědčí o rostoucím zájmu o klidné a harmonické bydlení v této lokalitě.

Tento pozemek nabízí ideální příležitost pro ty, kteří hledají místo pro realizaci svého vysněného domova s výhodami, které přináší život v Hranicích. Představuje perfektní kombinaci poklidného venkovského života s výhodami městské infrastruktury.

Nezmeškejte šanci stát se součástí této výjimečné komunity. Kontaktujte nás pro více informací a domluvte si prohlídku tohoto jedinečného pozemku ještě dnes. Ev. číslo: 26150.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Situování případného domu na pozemku